KONST / Litografier / Färglitografi 14544500
nr 1454 4500
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
PT. Signerad. Färglitografi, bildmått: 34x37cm, yttermått inklusive ram: 51x52cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:05:23
9/3 08:39:56
100 kr
14/3 16:30:37
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm